• arcilarnet@gmail.com
  • 05422257225

HABER DETAYI

Şubat 15, 2017 7:21 pm

2017 Altın Arı Ödülleri Sahibini Bekliyor

2017 Altın Arı Ödülleri Sahibini Bekliyor

Bal Tanıtım Derneği’nin bal ve arı ürünlerinin tanıtılması amacı ile ilgili çalışmaların değerlendirildiği ve arıcılık sektörüne katkı kişilerin ödüllendirildiği 2017 Altın Arı Ödülleri sahibini bekliyor.

 

Derneğin yaptığı açıklamada ödül sahiplerinin belirlenebilmesi için , sektördeki tüm paydaşların diledikleri adayı , sebep belirterek baltanitim@gmail.com adresine email göndermeleri belirtildi. Gönderilen öneriler doğrultusunda Bal Tanıtım Derneği tarafından , 2017 Altın Arı Ödülü ve Bal Tanıtım Derneği Onur Ödülü olmak üzere iki ödül verileceği söylendi.

 

Lütfen arıcılık sektöründe bulunan her birey  her arıcı , ülke arıcılığına katkı sağladığını düşündüğü , çalışmalarının değerlendirilmesi ve motive edilmesi gerektiğine inandığı iki ismi yukarıda belirtilen kanaldan ilgililere gönderilmesini rica ediyoruz. Eğer bir katkılarımızı sunarsak arıcılık sektörüne ve ülke arıcılığına destek vermiş olacağız.  Bu ödüller  hem ödül sahiplerini hem de ülke arıcılığının vizyonunu genişletecek ve yeni bir ivme kazandıracaktır.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.